KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12213198
nr 1221 3198
Träsnitt
Palle Nielsen (1920-2000), Danmark. PT, signerad. -62. Motivet: 15x19
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:12:40
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)